مهلت شرکت در سومین کنگره زنان و خانواده تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ تمدید شد

نکات مهم جهت شرکت در کنگره :

-انجمن علمی مامایی ایران طی ماه‌ گذشته از اساتید عزیز این رشته دعوت نموده تا جدید‌ترین مباحث علمی خودشان را در استودیو در قالب سخنرانی ضبط کرده و این مباحث را به صورت فیلم در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند. با شروع کنگره (اواسط بهمن ۹۹)، شما یک ماه فرصت دارید تا سخنرانی‌ها و مباحث را ملاحظه کنید و هیچ محدودیتی در ساعات نمایش و بازپخش آنها وجود ندارد.
برخلاف کنگره‌های حضوری که همزمان امکان حضور در تمام سالن‌ها وجود نداشت، این بار می‌توانید تمام سخنرانی‌ها را مشاهده نمایید.
-این برنامه در ۲۲ ساعت با سخنرانی مجرب ترین اساتید حوزه های مختلف مامایی ،زنان وزایمان ، بیهوشی ونوزادان تهیه شده و در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته است .
-شما می‌توانید با کامپیوتر(سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس)، تبلت یا تلفن همراه با سیستم عامل‌های اندروید یا IOS(آیفون) در آزمون شرکت کنید. کافی است از یک مرورگر مدرن مانند کروم، فایرفاکس یا سافاری استفاده نمایید.
-این کنگره دارای حداکثر امتیاز بازآموزی ممکن خواهد بود. جهت کسب امتیاز لازم است که در یک آزمون آنلاین شرکت کنید. آزمون نهایی دارای ۴۰ سوال می باشد که باید به حداقل ۷۰ درصد آنها پاسخ صحیح دهید. در صورت عدم کسب حد نصاب نمره تعریف شده در مرحله اول ، شما می توانید حداکثر تا ۲ مرحله دیگر در آزمون نهایی شرکت کنید. در بازه زمانی یک ماهه برگزاری کنگره هر زمان که بخواهید می‌توانید در آزمون شرکت نمایید .
بعد از ثبت نام و شرکت در کنگره امتیاز شما (پس از قبولی در آزمون) به صورت اتوماتیک در حساب آموزش مداوم شما ثبت خواهد شد.
-امکان انصراف از برنامه به هیچ عنوان وجود ندارد .

  • دبیر علمی : خانم دکتر حمیرا وفایی
  • رئیس انجمن : خانم دکتر ناهید خداکرمی
  • دبیر اجرایی : خانم دکتر الهام کلهری

 

اخبار و اطلاعیه ها